2023-11-26

Czy to może być coś groźnego, czy stan zapalny mógł być po tych infekcjach?

Syn 4 lata wstał z bólem kolana. Przeszedł od września szkarlatynę i anginę ropną w odstępie 2 tyg, po ostatnim antybiotyku minęło 5 dni, jak wstał z płaczem i bólem. Zdaniem pediatry mógł przebić lekka postać bostonki, bo wysypka skórna na to wskazywała. Zrobiliśmy usg i krew. Po kolejnej kontroli u ortopedy płyn nadal obecny i lekki przerost błony maziowej. Syn był i na antybiotyku i z zaleceń lekarza leżał 14 dni. Aktualnie jest na tabletkach przeciwbólowych. Nie narzeka na ból, lekko utyka i ma sztywność nogi, która mija po rozchodzeniu. Mamy umówiona wizytę u reumatologa. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból kolana w Łodzi Ból kolana w Częstochowie Angina w Bielsku-Białej Angina w Dąbrowie Górniczej Ból kolana we Wrocławiu Ból kolana w Bielsku-Białej Ból kolana w Dąbrowie Górniczej Angina w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4