2021-07-23

Czy to borelioza?

Przeszło dwa tygodnie temu zauważyłem kleszcza w ciele, ile tam był tego nie wiem, ale ślad już był. Od 4 dni miewam bóle stawów i mięśni , zauważyłem odczucia jakby zakwasy no i gorączkuję. Pierwsza temperatura pokazała 37.3, po godzinie 38.5, a po niecałej godzinie 36, a wieczorem 37.5. Dnia następnego do godz. 16 był spokój, no a po zmierzeniu pokazało 37.5. Starałem się nie zbijać gorączki, ślad mam i lekko się powiększa i cztery kropki czerwone, byłem u lekarza i dał skierowanie do dermatologa i wypisał receptę. No a również prywatnie zrobiłem badania na przeciwciała po ugryzieniu kleszcza i czekam na wynik.

Zalecana konsultacja lekarska z wynikami przeciwciał p-ko boreliozie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Borelioza w Gliwicach Borelioza w Warszawie Dermatolog w Warszawie Borelioza w Krakowie Borelioza w Bielsku-Białej Dermatolog w Bielsku-Białej Borelioza w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5070
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
13943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+120
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z