Czy potrzebna jest radioterapia po operacji guza mózgu ?

Witam serdecznie Jestem po operacji guza mózgu histopatolog potwierdził że jest to gwiaździak rozlany II stopnia operacja była 3 miesiące temu czy potrzebne jest radioterapia?
Proszę w tej sprawie pilnie skontaktować się z ośrodkiem, w którym wykonywany był zabieg operacyjny. Konsylium lekarzy różnych specjalności podejmie w Pańskim indywidualnym przypadku decyzję co do ewentualnego dalszego leczenia.
O postępowaniu poza rodzajem choroby decyduje wielkość i zasięg zmian w mózgu.
Żeby określić postępowanie jest konieczny dostęp do wszystkich dokumentów celem podjęcia właściwej decyzji. Proszę skonsultować się pilnie z onkologiem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi