Czy potrzebna jest radioterapia po operacji guza mózgu ?

Witam serdecznie Jestem po operacji guza mózgu histopatolog potwierdził że jest to gwiaździak rozlany II stopnia operacja była 3 miesiące temu czy potrzebne jest radioterapia?
Proszę w tej sprawie pilnie skontaktować się z ośrodkiem, w którym wykonywany był zabieg operacyjny. Konsylium lekarzy różnych specjalności podejmie w Pańskim indywidualnym przypadku decyzję co do ewentualnego dalszego leczenia.
O postępowaniu poza rodzajem choroby decyduje wielkość i zasięg zmian w mózgu.
Żeby określić postępowanie jest konieczny dostęp do wszystkich dokumentów celem podjęcia właściwej decyzji. Proszę skonsultować się pilnie z onkologiem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi