Czy podczas zażywania topiramatu można pić alkohol

Czy podczas przyjmowania topiramatu można przyjmować alkohol? Wiem, że na ulotce jest aby unikać spożywania, jednak mój neurolog nic mi o tym nie powiedział. Jak to wygląda w praktyce? Jestem na tym leku od paru miesięcy, żadnych efektów ubocznych i przyznam, że zbliża się okazja, gdzie zależało by mi na dniu, gdzie jednak ten alkohol będzie dozwolony. 

W czasie stosowania leków należy postępować z zaleceniami lekarza prowadzącego-w tej sytuacji wskazany jest kontakt z lekarzem, wskazówką mogą być informacje zawarte w ulotce leku. W trakcie stosowania topiramatu należy unikać spożywania alkoholu.
Nie zaleca się
W trakcie stosowania topiramatu należy unikać spożywania alkoholu.
Nie zaleca się stosowania alkoholu
Nie powinno się stosować alkoholu
nie należy przy takim leczeniu pić alkoholu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3546
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi