Czy podczas zażywania topiramatu można pić alkohol

Czy podczas przyjmowania topiramatu można przyjmować alkohol? Wiem, że na ulotce jest aby unikać spożywania, jednak mój neurolog nic mi o tym nie powiedział. Jak to wygląda w praktyce? Jestem na tym leku od paru miesięcy, żadnych efektów ubocznych i przyznam, że zbliża się okazja, gdzie zależało by mi na dniu, gdzie jednak ten alkohol będzie dozwolony. 

W czasie stosowania leków należy postępować z zaleceniami lekarza prowadzącego-w tej sytuacji wskazany jest kontakt z lekarzem, wskazówką mogą być informacje zawarte w ulotce leku. W trakcie stosowania topiramatu należy unikać spożywania alkoholu.
Nie zaleca się
W trakcie stosowania topiramatu należy unikać spożywania alkoholu.
Nie zaleca się stosowania alkoholu
Nie powinno się stosować alkoholu
nie należy przy takim leczeniu pić alkoholu
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi