Czy podczas procedury in vitro mogę przyjmować leki na alergię?

Jestem przygotowywana do procedury in vitro. Jestem osobą alergiczną wziewną. Biorę lek cetyryzynę i do nosa spray z mometazonem. Pytanie moje czy podczas podania zarodka i  ewentualnej ciąży mogę przyjmować jakieś leki na alergię? Cetyryzynę muszę brać, ale wystarczy mi 0.5 tabletki. Hamuje mi pokrzywka na ciele i swędzenie. Natomiast muszę też mieć spray do nosa. Czy jest jakiś który można brać? Obecny biorę 1 x na 2 dni. A może narivent?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi