2021-04-24

Czy nieleczona nadżerka może doprowadzić do raka szyjki macicy?

Dwa lata temu stwierdzono u mnie nadżerkę. Nie usunęłam jej ani nie leczyłam. Od tamtego czasu mam upławy (taki efekt gnicia) i nieprzyjemny zapach. Czy to może być rak szyjki macicy? Czy da się to jeszcze wyleczyć?

Tak, nieleczona nadżerka może prowadzić do raka szyjki macicy. Proszę umówić wizytę u ginekologa i poszerzyć diagnostykę zgodnie z zaleceniami. Wcześnie wykryte zmiany szyjki macicy do raka włącznie można skutecznie leczyć.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Rak szyjki macicy w Bielsku-Białej Rak szyjki macicy w Krakowie Rak szyjki macicy w Gliwicach Rak szyjki macicy w Warszawie Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4