Czy można otrzymać skierowanie na biopsję podczas konsultacji online?

Czy jest możliwość otrzymania skierowania na biopsje? rozpoznanie 2 guzki tarczycy

Po zapozaniu się z wynikiemi badania USG tarczycy, oraz zdjeciami z badania , jeśli są wskazania do wykonania badania biopsji skierowanie może byc wystawine na konsultacji online
Decyzja zależy od wyniku badania USG - skierowanie również może być wystawione na konsultacji telefonicznej/online, zapraszam na konsultacje - lekarz specjalista medycyny rodzinnej Jakub Woźniak
Jest taka możliwość - oczywiście nie będzie to skierowanie w ramach NFZ.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Krakowie Lekarz rodzinny w Częstochowie Lekarz rodzinny we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4218
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
11530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+112
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi