2023-04-01

Czy możliwy jest zespół chronicznego zmęczenia kilka miesięcy po prawdopodobnej mononukleozie?

W sierpniu 2022 roku przez miesiąc zmagałem się z chorobą (gorączka, chrypka, powiększone węzły chłonne) i pomimo antybiotyków i kilku konsultacji z lekarzami nic nie pomagało. Ok. 2 tygodnia choroby miałem też dziwny problem z zapaleniem penisa - odczuwałem ból przy oddawaniu moczu i był mocno zaczerwieniony, nie byłem w stanie odciągnąć napletka (nawet rękoma). Chrypa i choroba przeszły mi po 4 tygodniach, problem z prąciem po kilku dniach. Od tego czasu zmagam się z nieustannym zmęczeniem i sennością w ciągu dnia, brakuje mi energii i odczuwam z tego powodu wahania nastroju. Czy może to być jakoś powiązane? Do jakiego lekarza powiniem się udać w celu diagnozy, czy internista coś mi powie?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Mononukleoza w Dąbrowie Górniczej Powiększenie węzłów chłonnych w Dąbrowie Górniczej Mononukleoza we Wrocławiu Mononukleoza w Warszawie Internista w Katowicach Powiększenie węzłów chłonnych w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Mononukleoza w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6188
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16212
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+142
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4