Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na zapłodnienie naturalne?

Staramy się od ponad roku o ciążę, nic nie wychodzi. Przebadałam się cała. Pani endokrynolog-ginekolog po odczytaniu wyników i zrobienia wszystkich możliwych badań dała błogosławieństwo i wysłała do męża z odpowiedział ze wyniki idealne. Więc wzięliśmy się za partnera, zrobiliśmy badania i wyszły one takie: Liczba dni od ostatniej ejakulacji 2 Upłynnienie 15 min Objętość 1,0 PH 9,0 Zabarwienie żółtonleczna Aglutynacja l Koncentracja 9,00 ml’/ml Całkowita ilość plem. w ejak. 9.00 mln Ruch postępowy 5% Ruch całkowity 10% Plemniki w budowie prawidłowej 7% Leukocyty 10.12.10 Nabłonki 1.2.2 Erytrocyty 0.0.1 Pytanie takie czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na zapłodnienie naturalne?
biorąc pod uwagę wyniki badania nasienia nie jest on prawidłowy, zalecam jak najszybsze zgłoszenie się meża do androloga. Istotne jest też w jakim Pani jest wieku, jaki jest poziom AMH u Pani. Do rozważenia inseminacja.
Dzień dobry,
Szansa zawsze jest, ale czasami trzeba sięgnąć po pomoc. Polecam skonsultować wynik z ginekologiem zajmującym się leczeniem niepłodności, urologiem bądź andrologiem. Aby dobrze ocenić dalsze postępowanie proszę na wizytę zabrać dotychczasową Pani dokumentację.
Proszę skontaktować się ze specjalistą andrologiem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi