Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na zapłodnienie naturalne?

Staramy się od ponad roku o ciążę, nic nie wychodzi. Przebadałam się cała. Pani endokrynolog-ginekolog po odczytaniu wyników i zrobienia wszystkich możliwych badań dała błogosławieństwo i wysłała do męża z odpowiedział ze wyniki idealne. Więc wzięliśmy się za partnera, zrobiliśmy badania i wyszły one takie: Liczba dni od ostatniej ejakulacji 2 Upłynnienie 15 min Objętość 1,0 PH 9,0 Zabarwienie żółtonleczna Aglutynacja l Koncentracja 9,00 ml’/ml Całkowita ilość plem. w ejak. 9.00 mln Ruch postępowy 5% Ruch całkowity 10% Plemniki w budowie prawidłowej 7% Leukocyty 10.12.10 Nabłonki 1.2.2 Erytrocyty 0.0.1 Pytanie takie czy jest w ogóle jakakolwiek szansa na zapłodnienie naturalne?
biorąc pod uwagę wyniki badania nasienia nie jest on prawidłowy, zalecam jak najszybsze zgłoszenie się meża do androloga. Istotne jest też w jakim Pani jest wieku, jaki jest poziom AMH u Pani. Do rozważenia inseminacja.
Dzień dobry,
Szansa zawsze jest, ale czasami trzeba sięgnąć po pomoc. Polecam skonsultować wynik z ginekologiem zajmującym się leczeniem niepłodności, urologiem bądź andrologiem. Aby dobrze ocenić dalsze postępowanie proszę na wizytę zabrać dotychczasową Pani dokumentację.
Proszę skontaktować się ze specjalistą andrologiem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi