Czy eozynofile mogą wskazywać np. na białaczkę?

Czy eozynofile powyżej normy u 15 miesięcznego dziecka mogą świadczyć o poważnym schorzeniu takim jak np. białaczka czy chłoniak? Córce w morfologii wyszło 0.23 przy normie 0.3-.08 10*9/L (reszta morfologii w normie). Mała ma refkuks, który ostatnio jeszcze bardziej się wzmożył. No i ma fosfatazę zasadową powyżej normy już od roku, ale profil wątrobowy i kostny mieszczą się w normie.

Prawdopodobnie wynik bez znaczenia klinicznego, wskazana całościowa ocena u pediatry.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Katowicach Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Krakowie Pediatra we Wrocławiu Pediatra w Poznaniu Pediatra w Białymstoku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi