Czy e-Wizyta wystarczy by zdiagnozować i leczyć przyczynę mojego kaszlu?

W okresie 12-21.12 naprzemiennie osłabienie i temperatura ok. 36.2/36.3 ze stanem podgorączkowym ok. 36.9, ból i mocne zaczerwienienie, zasinienie gardła - przepisane Neozine + Scorbolamid, skierowanie na test PCR COVID - wynik negatywny. 21-24.12 ustanie tych objawów, od 24-go pojawienie się sporadycznego, napadowego suchego kaszlu. Od 29.12 pojawiło się uczucie ciężkości w klatce piersiowej i suchy kaszel, szczególnie nasilony wieczorami i z rana. Od 3.01 uciskający ból pod mostkiem i uczucie tak jak gdyby "coś tam było", przy szybkich i głębokich wdechach / wydechach kaszel przybiera na sile, słychać delikatne charczenie (można je również wyczuć przykładając dłonie do klatki piersiowej), przy dłuższej serii szybkich i głębokich wdechów/wydechów pojawia się delikatne zamroczenie. Innych objawów brak, temperatura prawidłowa, ciśnienie i puls również. Czy e-wizyta wystarczy? Czy muszę szukać lekarza, który przyjmuje w przychodni?
Dzień dobry
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem badania fizykalnego. Jest ono niezastąpione w przewlekającym się kaszlu.
Wskazana jest wizyta stacjonarna u lekarza w przypadku takich objawów.
Wskazana wizyta stacjonarna.
Warto udać się po poradni lekarz rodzinnego.
Przewlekły kaszel wymaga szczegółowej diagnostyki.
w dużej mierze przybliży przyczynę
Proszę udać się na wizytę stacjonarną do lekarza.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi