2023-02-20

Czy ból stawów może być powikłaniem po COVID lub szczepieniu?

W listopadzie 2021 przeszedłem COVID, bezobjawowo (jestem zaszczepiony trzema dawkami). 2 tygodnie po zakażeniu zaczęło mi piszczeć w głowie. Zaczęły mnie boleć stawy, barki i głównie kolana (byłem biegaczem/triathlonistą). Zrobiłem masę badań: morfologia, crp, ob, borelioza, ana-1, ana-2, hl27-BT, RF, rezonans prawego kolana, rezonans mózgowia - nic. Wszystkie badania w normie. Jedynie badanie boreliozy jest "dziwne" (jedno badanie pozytywne, drugie negatywne, trzecie niepewne. Po 3 tygodniach kuracji antybiotykiem brak zmian). Najbardziej mi zależy na powrocie do sportu, ale już nie wiem czego mam szukać dalej. Do kogo się udać. Moje ostatnie podejrzenie to uszkodzenie nerwów, polineuropatia. Proszę o wskazanie kierunku co mogę zrobić dalej. Czy może to być objaw poszczepienny? Czy bardziej po samym zakażeniu? Z kim się skonsultować?

Zapraszam na konsultacje telefoniczną - proszę wcześniej przesłać wyniki badań - zbierzemy dokładny wywiad - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Borelioza w Gliwicach Borelioza w Katowicach Internista w Katowicach Borelioza w Warszawie Borelioza w Dąbrowie Górniczej Borelioza w Częstochowie Internista w Dąbrowie Górniczej Borelioza w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15636
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4