2022-05-17

Czy amortyzacja obuwia może pomóc na pojawiający się ból stawów?

Odkąd przebiegłem swój drugi w życiu maraton nogi, a konkretniej stawy w nich po prostu padły i od tamtej pory już nie biegam, bo nie mogę przez ból. Czy większa amortyzacja obuwia może pomóc przy tych bólach? Nawet chodzi się ciężko i po przejściu nawet krótkiej trasy bolą stawy, tak, że nie da się chodzić. Czy więc większa amortyzacja przy moim przypadku dałaby rezultaty? Co tu mogę jeszcze zdziałać (masaże nie pomagają)? Wszystkie badania - reumatologiczne, neurologiczne, endokrynologiczne, ortopedyczne -wykazują, że jestem zdrowy jak ryba. 

Możemy przeprowadzić dodatkową diagnostykę różnicującą - w razie wątpliwości zapraszam na konsultacje online, najlepiej z posiadaną dokumentacją medyczną - zbierzemy dokładny wywiad i ustalimy dalsze postępowanie, specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Polecam udać się do fizjoterapeuty, który wykona badanie fizykalne oraz funkcjonalne. Dolegliwości bólowe mogą być związane ze zmianami przeciążeniowymi, które często pojawiają się u sportowców długodystansowych. Obuwie z większą amortyzacją może zmniejszyć siły działające na stawy, ale nie zlikwiduje problemu.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Gdańsku Fizjoterapeuta w Łodzi Endokrynolog w Katowicach Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach Neurolog w Bielsku-Białej Fizjoterapeuta we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6389
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16538
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+150
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4