2023-08-13

Co zrobić w tej sytuacji?

Lekarz nie chce przedłużyć mi l4 po operacji przepukliny brzusznej, jestem na zwolnieniu 1,5 miesiąca. Praca, która wykonuje, jest fizyczna i dość ciężka. Na siłownię mam zakaz 3 miesiące od operacji, a w pracy mam nie raz większy wysiłek. Uważam, że to za wcześnie na powrót do pracy, bo przy trochę cięższej pracy jak np. wniesienie zakupów do domu powoduje lekki ból w miejscu operacji.

Po operacjach przepukliny zalecany jest 3 miesięczny okres w którym należy się powstrzymywać od pracy fizycznej - być może poprzedni lekarz nie wiedział jaką pracę Pan wykonuje - zapraszam na konsultacje online z dokumentacją - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Decyzję oczywiście podejmuje lekarz
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Przepuklina w Krakowie Chirurg w Katowicach Przepuklina w Katowicach Przepuklina w Częstochowie Przepuklina we Wrocławiu Chirurg w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Dąbrowie Górniczej Przepuklina w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie