2022-09-05

Co oznaczają dreszcze i uczucie zimna na stopie po operacji kostki i piszczeli?

9 dni temu przeszlam operacje kostki i piszczeli, zostały mi założone sruby oraz blaszki, od 2 dni odczuwam jakby dreszcze tylko i wyłącznie na operowanej stopie a dziś nagle pojawiło się uczucie zimna w jednym miejscu trochę dalej niz kostka. Wizyte kontrolna mam za 4 dni i zaczynam się martwić czy jest to normalne dodam iż stopa jest w normalnej temperaturze palcami również mogę ruszać

Należałoby ocenić rozległość zabiegu i rodzaj przeprowadzonej operacji oraz wykluczyć inne przyczyny- zapraszam na konsultacje - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Poznaniu Ortopeda w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6406
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16577
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+151
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4