Chore zatoki, nie pomagają antybiotyki i sterydy. Czy konieczny zabieg?

Dzień dobry. Od kilku lat zmagam się z chorymi zatokami. Często musiałam brać antybiotyki, ale teraz już nawet one nie pomagają. Na tomografii komputerowej wyszły drobne polipy, jednak poza antybiotykami i sterydami donosowymi nic więcej mi lekarze nie zaproponowali. Cały czas mam gęsta ropę i okropny ból całej twarzy, próbowałam płukać, ale teraz już się nie da, bo są za bardzo zablokowane. Czy są jakieś skuteczne leki czy konieczny byłby zabieg?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
339
Pytań zadanych
przez pacjentów
376
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

32
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi