Ból żołądka, wymioty, odbijanie i gazy - co jest przyczyną?

Dzień Dobry. Mam pytanie, bardzo często, zazwyczaj na weekend mam ściśnięty żołądek, ból żołądka,brzucha i wymiotuje. Nie jest to spowodowane alkoholem ponieważ nie piję. Inne dolegliwości to odbijanie i gazy. Nie jest to spowodowane spożyciem czegoś innego po prostu cokolwiek zjem co jakiś czas mam dzień wyjęty z życia. Czuję się przy tym słabo. A na 2 dzień jest już ok. Co to może być czy tak często mogą być niestrawności? Czy tu potrzebna mi jest gastroskopia? Strasznie się boję mam 36 lat i palę papierosy .

Wskazana wizyta u lekarza, który będzie miał możliwość zbadania fizykalnego. Potrzebne jest szczegółowe zebranie wywiadu i zlecenie badań kontrolnych, wśród nich m.in.gastroskopii.
Mogą być to objawy choroby refluksowej/zapalenia żołądka - zapraszam na konsultacje online, zlecimy leczenie i diagnostykę - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Niestrawność w Katowicach Niestrawność w Dąbrowie Górniczej Niestrawność w Bielsku-Białej Niestrawność w Gliwicach Niestrawność w Krakowie Niestrawność w Częstochowie Niestrawność w Poznaniu Niestrawność we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z