Biorę leki na nadciśnienie, czy mogę stosować tabletki na potencję?

Dzień dobry. Jestem mężczyzną i mam 40 lat od roku biorę tabletki na nadciśnienie Nebilet 5mg w dawce pół tabletki dziennie, ciśnienie mam na poziomie 125/88 /77. Moje pytanie jest następujące czy mogę przyjmować tabletki Inventum bądź też jakieś inne o podobnym działaniu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Nie ma interakcji między tymi preparatami, więc może Pan je bezpiecznie przyjmować.
Na podstawowe pytanie odpowiedź- tak. Nie zawsze mamy do czynienie z nadciśnieniem samoistnym, czasami da się unormować ciśnienia w sposób "naturalny".
Warto się zwrócić do lekarza rodzinnego.
Tak.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi