Białe plamy w okolicy miejsc intymnych - co może je powodować?

Mam 45 lat i od ponad roku zauważyłam zmiany na wargach sromowych - są to białe plamy, które się powiększają. Zaczęło się od niewielkiej plamki, teraz są to już duże plamy i coś takiego mam również przy odbycie. Było małe, a teraz przeszło na drugą stronę i powiększa się między pośladki. Wygląda to trochę jak bielactwo, ale oprócz miejsc intymnych, nigdzie na ciele tego nie mam. Oczywiście jak tylko to odkryłam w tamtym roku, poszłam do dwóch lekarzy, którzy mnie zbyli. 

Trudno jest na podstawie samego opisu zmian ocenić ich przyczynę, czy ewentualne ryzyko związane z ich obecnością. Proszę rozważyć konsultację dermatologiczną.
Zapraszam na konsultacje online - zmiany należy ocenić - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Lekarz rodzinny w Gliwicach Internista w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10796
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi