2022-12-03

Białe plamy w okolicy miejsc intymnych - co może je powodować?

Mam 45 lat i od ponad roku zauważyłam zmiany na wargach sromowych - są to białe plamy, które się powiększają. Zaczęło się od niewielkiej plamki, teraz są to już duże plamy i coś takiego mam również przy odbycie. Było małe, a teraz przeszło na drugą stronę i powiększa się między pośladki. Wygląda to trochę jak bielactwo, ale oprócz miejsc intymnych, nigdzie na ciele tego nie mam. Oczywiście jak tylko to odkryłam w tamtym roku, poszłam do dwóch lekarzy, którzy mnie zbyli. 

Trudno jest na podstawie samego opisu zmian ocenić ich przyczynę, czy ewentualne ryzyko związane z ich obecnością. Proszę rozważyć konsultację dermatologiczną.
Zapraszam na konsultacje online - zmiany należy ocenić - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Bielactwo w Bielsku-Białej Choroby skóry w Bielsku-Białej Internista w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie Choroby skóry w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15636
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4