Bezsenność i pogorszenie pamięci po napadzie drgawkowym.

Chciałbym przedstawić swój problem natury neurologicznej. Otóż pół roku temu miałem napad drgawkowy. Od tego czasu występują u mnie problemy ze snem. Budzę się kilka razy w ciągu nocy bądź wcale nie mogę zasnąć mimo, iż odczuwam zmęczenie. Miewam również częste zawroty głowy w ciągu dnia i mroczki przed oczami. Czuję wtedy jak cała głowa mi pulsuje i nie rozumiem dobrze tego co ktoś do mnie mówi. Zauważyłem również to, że pogorszyła mi się pamięć. Napady pojawiają się średnio raz na dwa miesiące. 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Bezsenność w Katowicach Bezsenność w Warszawie Zaburzenia pamięci w Poznaniu Bezsenność w Gliwicach Choroby neurologiczne w Warszawie Zaburzenia pamięci w Bielsku-Białej Zawroty głowy w Bielsku-Białej Zaburzenia pamięci w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z