Atak paniki czy zbyt duża dawka olejku CBD?

Zacząłem stosować olej CBD 10% na nerwicę, przyznaje że wycisza, likwiduje objawy takie jak: uczucie ucisku w klatce piersiowej, uspokaja myśli, brak kłucia w klatce itp. Lecz dzisiaj przed snem przyjąłem większą dawkę zasnąłem i przyśnił mi się koszmar. Zerwałem się z łóżka w strachu kręciło mi się w głowie suchość w ustach, uczucie jakbym zaraz miał zemdleć, nogi z waty ręce jakby nie były moje, ciśnienie 165 na 90 tętno 80. Kardiologicznie zostałem przebadany, morfologia, TSH i elektrolity ok. Czy to był napad paniki czy bardziej od tego koszmaru lub za duża dawka olejku CBD?
Z opisu wynika, że zbyt duża dawka oleju CBD, jednak warto się skonsultować z lekarzem zlecającym ten lek.
Są to objawy niepożądane przyjętego preparatu. Proszę stosować dawkę, jaką zlecił Panu lekarz.
świadczy to o za dużej dawce preparatu
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi