Atak paniki czy zbyt duża dawka olejku CBD?

Zacząłem stosować olej CBD 10% na nerwicę, przyznaje że wycisza, likwiduje objawy takie jak: uczucie ucisku w klatce piersiowej, uspokaja myśli, brak kłucia w klatce itp. Lecz dzisiaj przed snem przyjąłem większą dawkę zasnąłem i przyśnił mi się koszmar. Zerwałem się z łóżka w strachu kręciło mi się w głowie suchość w ustach, uczucie jakbym zaraz miał zemdleć, nogi z waty ręce jakby nie były moje, ciśnienie 165 na 90 tętno 80. Kardiologicznie zostałem przebadany, morfologia, TSH i elektrolity ok. Czy to był napad paniki czy bardziej od tego koszmaru lub za duża dawka olejku CBD?
Z opisu wynika, że zbyt duża dawka oleju CBD, jednak warto się skonsultować z lekarzem zlecającym ten lek.
Są to objawy niepożądane przyjętego preparatu. Proszę stosować dawkę, jaką zlecił Panu lekarz.
świadczy to o za dużej dawce preparatu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2807
Pytań zadanych
przez pacjentów
7017
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi