Zwolnienie lekarskie wystawione w innym mieście.

Czy zwolnienie online wystawione przez lekarza z innego miasta honorowane jest w moim mieście ? Pracuję w firmie państwowej ,czy nie będę miała problemów w pracy z tego powodu ?
Dzień dobry. Tak. Zwolnienie powinno być honorowane nawet jeśli wystawione jest przez lekarza w innym mieście.
Oczywiście takie zwolnienie lekarskie będzie honorowane.
Każdy lekarz uprawniony do wystawiania zwolnień lekarskich obowiązujących w Polsce może wystawić ważne zwolnienie, niezależnie od adresu zamieszkania pacjenta czy adresu praktyki lekarskiej z której zwolnienie zostało wystawione.
Będzie honorowane.
Zwolnienie lekarskie będzie ważne.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi