2023-07-11

Zastój nerki w ciąży - jak sobie z nim poradzić?

Jestem w 14 tygodniu ciąży i mam zastój nerki. Zrobiłam posiew moczu, w którym wyszło, że mam bakterie Klebsiella pneumonie ESBL+. Lekarz z urologi mówi, że ten zastój nie zagraża życiu więc nie założą mi drena z powodu ciąży, a o bakterii mówią, że nie dadzą antybiotyków, żeby nie zaszkodzić ciąży. Z kolei mój ginekolog mówi, że muszę przyjąć antybiotyki. Co robić ?

Stosować się do zaleceń ginekologa prowadzącego ciążę lub zmienić lekarza.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Katowicach Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Krakowie Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie