2022-03-20

Wypukły obszar całej pachy - czy może oznaczać coś poważnego?

Leżąc z rękami do góry zauważyłam, że jedną pachę mam mięką i płaską, a drugą wypukłą i twardą. Nie jest to żaden guzek, po prostu cały obszar pachy jest twardy i wypukły w porównaniu do pachy prawej. W listopadzie robiłam morfologię, OB, CRP i wszystko wyszło prawidłowo. Czy to po prostu może być taki układ pach lub mięśni? Czy jest się czym martwić?

Może to być powiększony węzeł chłonny, ale na pewno taka asymetria wymaga zbadania przez lekarza. Zalecam pokazać się u swojego lekarza.
Wskazana wizyta u lekarza w warunkach stacjonarnych (lek.rodzinny, internista), niezbędne jest badanie fizykalne.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Bielsku-Białej Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Warszawie Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4