Słabo widoczna druga kreska w teście ciążowym. Co powinnam zrobić?

Chciałabym się zapytać jak zrobiłam test na którym były 2 kreski, a ta druga była ledwo widoczna. A później zrobiłam 2 i ta tym drugim ta druga kreska była już mniej widoczna. Mam dużo lekko biały śluz. Mam także objawy większy apatyt i takie uczucie mdłości i ból jak w okresie zdążą się też ból brzucha. Co ja mam w tej sytuacji zrobić?
Proszę się skontaktować z ginekologiem.
Proszę udać się na wizytę stacjonarną do ginekologa, który po przeprowadzonym badaniu postawi diagnozę.
Na podstawie podanych przez Panią w/w danych nie można jednoznacznie ocenić sytuacji. Takowa ocena może być wykonana w gabinecie ginekologicznym. Pozdrawiam serdecznie!
Poza wspomnianą konsultacją ginekologiczną proponuję również wykonać test b-hcg.
potrzebowałbym informacji kiedy była ostatnia miesiaczka...Pozdrawiam
Dzień dobry,
W pierwszej kolejności wątpliwy wynik testu ciążowego warto uwiarygodnić oznaczając stężenie beta-hcg w krwi. W razie dalszych wątpliwości sugeruję kontakt z ginekologiem najlepiej w formie wizyty w gabinecie z możliwością wykonania usg.
Proszę udać się do ginekologa na wizytę stacjonarną

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi