Problem ze skupieniem i pamięcią - do jakiego specjalisty się udać?

Mam 24 lata, od dłuższego czasu mam problemy z pamięcią, skupieniem się nad czymś. W zasadzie wygląda to tak, że gdy coś oglądam, czytam czy z kimś rozmawiam to tak jakby jednym uchem wlatuje, a drugim wylatuje. Mam problem z nawiązywaniem kontaktów czy rozmawianiem z kimś, nie potrafię zebrać słów czy myśli, żeby coś sensownego odpowiedzieć. Często mieszają mi się słowa czy też nie potrafię znaleźć odpowiedniego. Problem zaczął się jakieś 2-3 lata temu i coraz bardziej się nasila. Czy da się coś z tym zrobić i do kogo najlepiej jest się udać z takim problemem?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia pamięci w Bielsku-Białej Zaburzenia pamięci w Krakowie Zaburzenia pamięci w Dąbrowie Górniczej Zaburzenia pamięci w Katowicach Zaburzenia pamięci w Gliwicach Zaburzenia pamięci w Częstochowie Zaburzenia pamięci we Wrocławiu Zaburzenia pamięci w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z