Powracający lęk po wyjściu z zaburzeń odżywiania

Jak byłam mała w wieku od 8 do 10 lat zdarzało mi się że miałam momenty, w których czegoś się bałam (sama nie wiem czego). W tych momentach zaczynałam kogoś przepraszać, ale nikt nie wie dlaczego. Trwało to około pół minuty. Od około ośmiu lat nie miałam takich momentów. W tych latach zachorowałam na zaburzenia odżywiania. Bardzo schudłam, ale wyszłam z tego, nie zażywałam żadnych lekarstw. Z zaburzeń odżywiania w zupełności wyszłam jakieś 5 miesięcy temu. Około 5 miesięcy temu pojawiły się znowu takie momenty, które miałam gdy byłam dzieckiem. Były tygodnie, że było to codziennie nawet kilka razy, niezależnie od pory dnia. Ale były też takie, w których nie miałam w ogóle takich chwil. Podczas takich chwil ogarnia mnie duży niepokój, lęk i tracę kontakt z rzeczywistością. Zdarza się, że coś mówię ale nie pamiętam co. Trwa to kilkanaście sekund. Nie wiem jaka może być przyczyna takich dolegliwości?

To mogą być objawy padaczki, proszę zgłosić się do neurologa.
Zalecana konsultacja psychiatryczna.
Wskazana konsultacja w PZP.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4278
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi