Powracający lęk po wyjściu z zaburzeń odżywiania

Jak byłam mała w wieku od 8 do 10 lat zdarzało mi się że miałam momenty, w których czegoś się bałam (sama nie wiem czego). W tych momentach zaczynałam kogoś przepraszać, ale nikt nie wie dlaczego. Trwało to około pół minuty. Od około ośmiu lat nie miałam takich momentów. W tych latach zachorowałam na zaburzenia odżywiania. Bardzo schudłam, ale wyszłam z tego, nie zażywałam żadnych lekarstw. Z zaburzeń odżywiania w zupełności wyszłam jakieś 5 miesięcy temu. Około 5 miesięcy temu pojawiły się znowu takie momenty, które miałam gdy byłam dzieckiem. Były tygodnie, że było to codziennie nawet kilka razy, niezależnie od pory dnia. Ale były też takie, w których nie miałam w ogóle takich chwil. Podczas takich chwil ogarnia mnie duży niepokój, lęk i tracę kontakt z rzeczywistością. Zdarza się, że coś mówię ale nie pamiętam co. Trwa to kilkanaście sekund. Nie wiem jaka może być przyczyna takich dolegliwości?

To mogą być objawy padaczki, proszę zgłosić się do neurologa.
Zalecana konsultacja psychiatryczna.
Wskazana konsultacja w PZP.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi