Pogłębiające się zaburzenia erekcji

Mam 28 lat i od około roku zacząłem mieć problemy z erekcja, nie mam nocnych i porannych wzwodów, przy zbliżeniu z partnerką osiągam jakieś 60 procent erekcji, a czasami nawet mniej. Przyrodzenie nie jest sztywne jak było podczas podniecenia zawsze, udałem się do urologa, który przepisał mi Sildenafil doraźnie, na początku trochę pomagał, lepiej to wyglądało, ale teraz jest coraz gorzej. Codziennie się stymuluje raz lub dwa razy dziennie, ale moje przyrodzenie tak samo jest wiotkie jak podczas zbliżenia z kobietą, badania robiłem i wszystko wygląda w normie, lekko podwyższony poziom testosteronu oraz podwyższony cholesterol 216 mg/dl, HDL 54, LDL 149. Jak mogę rozwiązać ten problem?
Szanowny Panie konieczna konsultacja androlga z powodu wysokoego poziomu testosteronu. Przy wyskoim poziomie Testosteronu mogą występowac zaburzenia erekcji.
Zalecana konsultacja u endokrynologa/ androloga.
należy udać się na wizyte do androloga

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi