Pogłębiające się zaburzenia erekcji

Mam 28 lat i od około roku zacząłem mieć problemy z erekcja, nie mam nocnych i porannych wzwodów, przy zbliżeniu z partnerką osiągam jakieś 60 procent erekcji, a czasami nawet mniej. Przyrodzenie nie jest sztywne jak było podczas podniecenia zawsze, udałem się do urologa, który przepisał mi Sildenafil doraźnie, na początku trochę pomagał, lepiej to wyglądało, ale teraz jest coraz gorzej. Codziennie się stymuluje raz lub dwa razy dziennie, ale moje przyrodzenie tak samo jest wiotkie jak podczas zbliżenia z kobietą, badania robiłem i wszystko wygląda w normie, lekko podwyższony poziom testosteronu oraz podwyższony cholesterol 216 mg/dl, HDL 54, LDL 149. Jak mogę rozwiązać ten problem?
Szanowny Panie konieczna konsultacja androlga z powodu wysokoego poziomu testosteronu. Przy wyskoim poziomie Testosteronu mogą występowac zaburzenia erekcji.
Zalecana konsultacja u endokrynologa/ androloga.
należy udać się na wizyte do androloga
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi