Pieczenie i uczucie gorąca w dole brzucha na początku ciąży

Zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki i test wyszedł pozytywny. Mam natomiast uczucie pieczenia i takiego gorąca w dole brzucha, czy to normalne na początku ciąży? Poprzednim razem poroniłam dlatego się martwię.
W takim przypadku należy wykonać niezbędne badania oraz skontaktować się z lekarzem prowadzącym Pani ciążę.
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do ginekologa.
Należy zgłosić się do ginekologa.
Na tym etapie nie ma jeszcze możliwości potwierdzenia prawidłowej ciąży w badaniu ginekologicznym i badaniu usg. Proszę jednak umówić wizytę ginekologiczną i omówić Pani dolegliwości, może być konieczne włączenie leczenia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi