Okresowe kołatanie serca, co robić?

Mam okresowe kołatanie serca (glównie przy wieczornym położeniem się spać. Okresowe oslabienie i duszność. Po wykonaniu wszelkich badań (kardiolog i ekg - WIZYTY kilkakrotne) nie wykazują w danym momencie żadnych zmian.Co dziwne zdarzyło się raz, że wymiotowałam po zabiegach UD na bark i przyjechało pogotowie i po zrobieniu EKG pracownik medyczny zapytał się czy przeszlam zawał). Ponownie bylam u kardiologa i było wielkie zdziwienie kardiologa (z tym ekg od medyka), że na jakiej podstawie to rozpoznał. Powiem Państwu, że naprawdę nie wiem gdzie się udać. Wyniki badań (łącznie z jonogramem) prawidłowe. Nie ukrywa, że pije dwie kawy dziennie i może czas odstawić. 

należy poszerzyć diagnostykę badań laboratoryjnych i echo serca
należy wykonac badania laboratoryjne i ścisły monitoring z echem serca w warunkach szpitalnych
Wskazana diagnostyka w warunkach szpitalnych.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2412
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi