Nudności, brak apetytu i ciągłe uczucie pełności pomimo dobrych wyników badań.

Od kilku miesięcy borykam się z nudnościami, uczuciem pełności w żołądku, brakiem apetytu. W październiku wykonałam badania: gastroskopia i kolonoskopia, które nie wykazały żadnych zmian w układzie pokarmowym. Objawy dalej się utrzymywały (kilkukrotnie w miałam nudności i wymioty). Obecnie mam bardzo kiepski apetyt, nudności po przebudzeniu, nieprzyjemny zapach z ust, a każdego dnia wysoki puls spoczynkowy (ok 95 -110 w dzień i ok 75 wieczorem) oraz wzmożoną potliwość w okolicy palców u stóp, dłoni i szyi. Moja waga spadła od lipca ok 7-8 kg. W grudniu miałam wykonywane badanie usg oraz tomograf jamy brzusznej, które również nie wykazały, żadnych zmian. Brak pasożytów w kale, test na helicobacter ujemny. Badania krwi z połowy grudnia są w normie (wykonałam morfologię, OB, Fe, glukozę, TSH). Lekarz rodzinny przepisywał mi leki, ale nie przynosiły większych efektów. Lekarz twierdzi, że mój przypadek jest dziwny i nie wie co dalej robić. Proszę o podpowiedź co może mi, być gdzie dalej szukać pomocy.

Dzień dobry
Wykonałabym dodatkowo test wodorowy na SIBO
pozdrawiam
Marta Pawelec

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3435
Pytań zadanych
przez pacjentów
8282
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi