Nudności, brak apetytu i ciągłe uczucie pełności pomimo dobrych wyników badań.

Od kilku miesięcy borykam się z nudnościami, uczuciem pełności w żołądku, brakiem apetytu. W październiku wykonałam badania: gastroskopia i kolonoskopia, które nie wykazały żadnych zmian w układzie pokarmowym. Objawy dalej się utrzymywały (kilkukrotnie w miałam nudności i wymioty). Obecnie mam bardzo kiepski apetyt, nudności po przebudzeniu, nieprzyjemny zapach z ust, a każdego dnia wysoki puls spoczynkowy (ok 95 -110 w dzień i ok 75 wieczorem) oraz wzmożoną potliwość w okolicy palców u stóp, dłoni i szyi. Moja waga spadła od lipca ok 7-8 kg. W grudniu miałam wykonywane badanie usg oraz tomograf jamy brzusznej, które również nie wykazały, żadnych zmian. Brak pasożytów w kale, test na helicobacter ujemny. Badania krwi z połowy grudnia są w normie (wykonałam morfologię, OB, Fe, glukozę, TSH). Lekarz rodzinny przepisywał mi leki, ale nie przynosiły większych efektów. Lekarz twierdzi, że mój przypadek jest dziwny i nie wie co dalej robić. Proszę o podpowiedź co może mi, być gdzie dalej szukać pomocy.

Dzień dobry
Wykonałabym dodatkowo test wodorowy na SIBO
pozdrawiam
Marta Pawelec
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Wymioty w Gliwicach Wymioty w Warszawie Wymioty w Bielsku-Białej Wymioty w Katowicach Wymioty w Krakowie Wymioty w Częstochowie Wymioty w Poznaniu Internista w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi