Nagły ból w okolicy nerek przy zmianie pozycji ciała.

Schylając się poczułam silny ból w okolicach nerek z prawej strony. Od tej chwili czuję nasilający się ból przy zmianie pozycji z siedzącej do stojącej i odwrotnie. Kiedy chodzę ból jest znacznie mniejszy. Co można zrobić w tej sytuacji?

Niezbędna będzie wizyta stacjonarna u lekarza (rodzinnego, internisty) w celu badania fizykalnego, a następnie zlecenia diagnostyki w razie takiej potrzeby i włączenia odpowiedniego leczenia.
Konieczna jest wizyta stacjonarna u lekarza POZ. Jeżeli nie ma objawów ze strony układu moczowego, to ból ten może wskazywać na zaburzenia nerwowo- mięśniowe w okolicy lędźwiowej.
Proszę zgłosić się do lekarza celem podstawowego badania ewentualnie rozszerzonego o badanie ultrasonograficzne lub badania laboratoryjne.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Katowicach Urolog w Warszawie Urolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4034
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10763
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi