Nagły ból w okolicy nerek przy zmianie pozycji ciała.

Schylając się poczułam silny ból w okolicach nerek z prawej strony. Od tej chwili czuję nasilający się ból przy zmianie pozycji z siedzącej do stojącej i odwrotnie. Kiedy chodzę ból jest znacznie mniejszy. Co można zrobić w tej sytuacji?

Niezbędna będzie wizyta stacjonarna u lekarza (rodzinnego, internisty) w celu badania fizykalnego, a następnie zlecenia diagnostyki w razie takiej potrzeby i włączenia odpowiedniego leczenia.
może to świadczyć o kamicy układu moczowego
Konieczna jest wizyta stacjonarna u lekarza POZ. Jeżeli nie ma objawów ze strony układu moczowego, to ból ten może wskazywać na zaburzenia nerwowo- mięśniowe w okolicy lędźwiowej.
Proszę zgłosić się do lekarza celem podstawowego badania ewentualnie rozszerzonego o badanie ultrasonograficzne lub badania laboratoryjne.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3566
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi