Łagodny przerost prostaty, a dyskomfort przy oddawaniu moczu.

Mam łagodny przerost prostaty, a urolog przepisał mi lek. Od paru dni mam uczucie ciągnięcia w kroczu, dyskomfortu przy oddawaniu moczu, napierania na oddawanie moczu i ogólnego dyskomfortu w strefach moczowych. Czy to normalne?

Proszę się skontaktować z urologiem prowadzącym leczenie.
Możliwe, że trzeba zmodyfikować leczenie. Leki, które Pan przyjmuje nie są odpowiednie
Zalecana konsultacja z lekarzem prowadzącym.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi