Krew w ejakulacie oraz ból jąder

Mam 20 lat. Od kilku miesięcy pojawia mi się krew w ejakulacie. Często bolą mnie także jądra tzn. bolały, na razie nie odczuwam żadnych dolegliwości. Przestawały mnie boleć po długim stosunku. Nie widzę zmian zewnętrznych na jądrach tzn. żeby jedno było większe, itp. Jak dotykałem to odczuwałem ból pomiędzy narządem rodnym, a wydalniczym. Bolała mnie kulka, która znajduje się pomiędzy, myślałem że to prostata, ale już sam nie wiem.

Proszę umówić pilną wizytę u urologa. Pana stan może wymagać pilnego leczenia.
Pilne USG i konsultacja urologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi