Konsultacja z psychologiem i skierowanie

Poszukuję lekarza ogólnego, który wystawi mi podczas konsultacji online skierowanie na sesje z psychologiem. Dla mojego ubezpieczyciela skierowanie jest niezbędne. Potrzebuje pilnie rozpocząć terapie ze względu na nowotwór Mamy. Proszę o informacje z jakim lekarzem mogłabym mieć taka konsultacje online. Już jeden lekarz musiał mi zwrócić za wizytę gdyż nie mógł wystawiać skierowań na psychologa. Z gory dziekuję
Jeśli sesja z psychologiem ma być finansowana w ramach NFZ po skierowanie proszę zwrócić się do lekarza POZ. W przypadku, jeśli są to sesje komercyjne, to takie skierowanie uzyska Pani od każdego lekarza rodzinnego / internisty udzielającego teleporad.
Mamy możliwość wystawiania e-skierowań.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi