Konsultacja z psychologiem i skierowanie

Poszukuję lekarza ogólnego, który wystawi mi podczas konsultacji online skierowanie na sesje z psychologiem. Dla mojego ubezpieczyciela skierowanie jest niezbędne. Potrzebuje pilnie rozpocząć terapie ze względu na nowotwór Mamy. Proszę o informacje z jakim lekarzem mogłabym mieć taka konsultacje online. Już jeden lekarz musiał mi zwrócić za wizytę gdyż nie mógł wystawiać skierowań na psychologa. Z gory dziekuję
Jeśli sesja z psychologiem ma być finansowana w ramach NFZ po skierowanie proszę zwrócić się do lekarza POZ. W przypadku, jeśli są to sesje komercyjne, to takie skierowanie uzyska Pani od każdego lekarza rodzinnego / internisty udzielającego teleporad.
Mamy możliwość wystawiania e-skierowań.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi