Kołatanie serca, wybudzające ze snu - holter nic nie wykazał. Co może mi dolegać?

Od dłuższego czasu czuje kołatanie serca w dzień, a w nocy wybudza mnie ze snu - tak jakby się zatrzymywało, po czym następuje szybkie bicie. Duszno mi i oblewają mnie zimne poty. Miałam parę lat temu kilka razy zakładany holter, który jak twierdził lekarz nic nie pokazał. Jednak problem jest i to coraz poważniejszy. Boję się, że kiedyś zatrzyma mi się serce. Nie biorę żadnych leków. Mam 28 lat. W ciąży 4 lata temu miałam niedoczynność tarczycy. Natomiast palę papierosy. Ze względu na sytuację jaka jest w kraju nie dostanę się do kardiologia. Proszę o pomoc.
Trzeba zwrócić się do lekarza rodzinnego, trzeba zebrać wywiad i ustalić kierunek dalszej diagnostyki.
Z opisanych przez Panią objawów wynika, iż niezbędna jest konsultacja u kardiologa, który zleci odpowiednie badania i przepisze niezbędne leki.
Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi