Kołatanie serca, wybudzające ze snu - holter nic nie wykazał. Co może mi dolegać?

Od dłuższego czasu czuje kołatanie serca w dzień, a w nocy wybudza mnie ze snu - tak jakby się zatrzymywało, po czym następuje szybkie bicie. Duszno mi i oblewają mnie zimne poty. Miałam parę lat temu kilka razy zakładany holter, który jak twierdził lekarz nic nie pokazał. Jednak problem jest i to coraz poważniejszy. Boję się, że kiedyś zatrzyma mi się serce. Nie biorę żadnych leków. Mam 28 lat. W ciąży 4 lata temu miałam niedoczynność tarczycy. Natomiast palę papierosy. Ze względu na sytuację jaka jest w kraju nie dostanę się do kardiologia. Proszę o pomoc.
Trzeba zwrócić się do lekarza rodzinnego, trzeba zebrać wywiad i ustalić kierunek dalszej diagnostyki.
Z opisanych przez Panią objawów wynika, iż niezbędna jest konsultacja u kardiologa, który zleci odpowiednie badania i przepisze niezbędne leki.
Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi