2021-11-29

Jakie są skutki uboczne przyjęcia estrogenu przez mężczyznę?

Jestem osobą transpłciową i planuję przyjęcie estrogenu. Jakie będą skutki uboczne po zastosowaniu tego hormonu u mężczyzny?

Szczegółowo będzie to omówione przez lekarza wdrażającego leczenie.
Istnieje cała gama objawów zarówno oczekiwanych, jak i niepożądanych stosowania terapii opartej na pochodnych estrogenu. Proszę omówić to z lekarzem prowadzącym leczenie.
wiele objawów może wystąpić w zależności od dawki.
Od zmian skórnych poprzez zmiany gruczołow ponzmiany zachowania
Proszę omówić to z seksuologiem
Proszę konsultować się w tej sprawie ze swoim lekarzem prowadzącym.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Bielsku-Białej Seksuolog w Warszawie Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Krakowie Internista w Warszawie Seksuolog w Dąbrowie Górniczej Seksuolog w Katowicach Internista w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4