Jakie mogą być przyczyny zawrotów głowy, nudności, osłabienia?

Kobieta lat 22, silne bóle głowy skutkowały obudzeniem w środku nocy. Po przebudzeniu i próbie podniesienia pojawiły się także silne zawroty i nudności, drżenie rąk i osłabienie całego organizmu. Po przewiezieniu do szpitala wykonano tomografię oraz badania krwi jednak nic nie wykazały. Podano kroplówki i leki przeciwbólowe, jednak nie pomogły i ból nadal się utrzymuje od około 15-16 godzin. Brak sił na poruszanie się i mowę nawet po odbytym w szpitalu śnie. Jakie mogą być tego przyczyny? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4278
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi