e-Zwolnienie dla pracodawcy w Niemczech

Jestem pracownikiem w niemieckim zakładzie pracy. Czy mogę otrzymać wydruk e-zwolnienia żeby przedstawić pracodawcy w Niemczech?
Tak, oczywiście. Jeśli po przeprowadzonej konsultacji lekarz wystawi zwolnienie lekarskie, jego kopia zostanie przesłana na podany adres mailowy.
Tak oczywiście. Otrzyma Pan na adres mailowy kopię zwolnienia. Jeśli Pana pracodawca tego wymaga również zawierający pieczątkę i podpis lekarza (a Niemcy uwielbiają pieczątki).
Tak, przez email.
Tak, w przypadku stwierdzenia niezdolności do pracy w trakcie konsultacji online, otrzyma Pan wydruk zwolnienia lekarskiego na adres e-mail.
Tak, to możliwe , niektórzy pracodawcy zagraniczni wymagają dodatkowo pieczątki lekarskiej
Tak oczywiście.
Tak oczywiście. W wiadomości e-mail zostanie do Pana przesłany plik pdf.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi