Dyskomfort w okolicach dróg moczowych

Od około 6 miesięcy czuję dyskomfort w okolicach dolnych dróg moczowych (cewki). Zaczęło się od tego, że przez jakiś tydzień, jak siusiałam to leciało trochę krwi i mocno bolało przy oddawaniu moczu. Do tej pory czuję dyskomfort, lecz nic poza tym. Co to może być? Chciałabym się tego pozbyć, bo jest to uciążliwe.

Proszę się udać na wizytę stacjonarną do urologa.
Trzeba wykonać badanie ogólne moczu i zgłosić się do lekarza rodzinnego lub urologa.Prawdopodobnie to zakażenie dróg moczowych.
W diagnostyce należy wziąć kilka czynników pod uwagę. Diagnostykę rozpocząłbym od wywiadu zdrowotnego oraz wykonania badania ogólnego moczu i posiewu moczu.
Zalecana konsultacja lekarska.
Proszę skontaktować się z lekarzem, należy pogłębić wywiad.
Przewlekła dolegliwość - należy zgłosić się do lekarza osobiście. Dobrze jest wykonać badanie ogólne moczu z posiewem (na wynik czeka się tydzień) przed wizytą.
wymagalna jest wizyta u urologa i poszerzenie diagnostyki
należy wykonac usg pęcherz moczowego, badanie ogólne moczu i posiew moczu oraz skonsultować się z urologiem
Konieczne badanie moczu, usg i konsultacja u urologa.
Proszę się umówić do urologa na wizytę stacjonarną i wykonać badanie ogólne moczu oraz USG

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi