2024-01-02

Czym może być spowodowane uczucie zatkanego ucha?

Uczucie zatkanego ucha (lekarz rodzinny nic nie stwierdził) a teraz od tygodnia dodatkowo mrowienie i drętwienie głowy i części twarzy po stronie ucha. Po drugiej stronie również, ale dużo mniejsze. Mrowienie łopatki i koniuszków palców obu rąk. Czasem uczucie opaski wokół głowy. Mam stwierdzona niedoczynność tarczycy i tężyczkę. Od miesiąca dużo stresu w pracy, ale nie wiem, czy zrzucać wszystko na stres. Od miesiąca zażywam lek przeciwlękowy, obecnie zwiększyłam magnez, poza tym witamina d i wapń (kiedyś przy obawach tężyczki lekarz zalecił, więc próbuje). Wizytę u neurologa mam dopiero za miesiąc dlatego proszę o poradę co może być przyczyną i jak sobie pomóc.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Niedoczynność tarczycy w Warszawie Stres w Warszawie Stres w Poznaniu Niedoczynność tarczycy w Bielsku-Białej Stres w Bielsku-Białej Niedoczynność tarczycy w Dąbrowie Górniczej Niedoczynność tarczycy w Krakowie Stres w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4