Czy usunięcie migdałków pomoże pozbyć się nieprzyjemnego zapachu?

Od dawna mam bardzo nieprzyjemny zapach z ust. Nitkowanie, irygator, czyszczenie języka nie pomagało. W końcu odkryłam, że w migdałkach mam jakieś ciało obce o wyglądzie nieregularnych kulek o tragicznym zapachu. Zaczęłam te migdałki czyścić irygatorem jednak po jakimś czasie kulki pojawiały się coraz bardziej w tyle migdałka co sprawiało, że trudniej się je usuwało (towarzyszył temu również ból podczas używania irygatora). Po jakimś czasie od czyszczenia migdałków moja odporność bardzo spadła, praktycznie cały czas coś łapię, boli mnie gardło i mam kaszel. Byłam na jednej konsultacji w celu usunięcia migdałków, Pani doktor jak najbardziej wyznaczyła termin, ale był on bardzo odległy, więc szukałam w innym szpitalu i finalnie dostałam termin za miesiąc, z czego lekarz w drugim szpitalu ostrzegał, że migdałki są ważne i żeby się nad tym zastanowić. Co lekarz to co innego. Mam już dość czyszczenia irygatorem, któremu towarzyszy ból i mimo tego ta masa nadal zalega w migdałkach bo jest za głęboko. Mam bardzo dziwy posmak z tyłu języka (bardzo nieprzyjemny). Czy zabieg usunięcia migdałków rozwiąże mój problem?

Zalecane dokładnie omówienie z lekarzem laryngologiem prowadzącym leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi