2024-02-12

Czy to nie jest nowotwór krtani, jeżeli węzły chłonne są ok, tylko to krząkanie co jakiś czas?

Mam 18 lat i od pewnego czasu mam 1 dziwny problem. Tzn. dla mnie nie jest to jakiś istotny problem -. Nie mam innych objawów, nie boli mnie gardło, nie mam innych objawów związanych z gardłem i płucami. Od jakiegoś czasu dziwnie krząkam. Nie jestem pewien czy jest to chrypa, ale jak mówię normalnie, to ton głosu mam normalny, głos się mi nie załamuje, tylko co jakiś czas tak krząkam. Jestem osobą bardzo nerwową, każdy objaw kojarzę z rakiem - to przypisuje chrypie i czytam wszystkie artykuły o raku krtani w tak młodym wieku i się bardzo boję czy to nie rak? 

Laryngolog.
Jeśli ten problem Pana niepokoi należy udać się na wizytę stacjonarną do laryngologa aby Pana zbadał.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból gardła w Poznaniu Ból gardła w Dąbrowie Górniczej Ból gardła w Gliwicach Ból gardła w Warszawie Ból gardła w Krakowie Ból gardła w Bielsku-Białej Ból gardła w Katowicach Ból gardła w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15637
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4