2023-10-29

Czy to mogło mieć jakiś wpływ?

Mam puste jajo płodowe. Lekarz powiedział, że to kwestia genetyki. Ja się doszukuje czy coś zrobiłam źle. Może się przesilałam albo przez kilka dni po dowiedzeniu się o ciąży brałam kompleks witamin, gdzie w składzie była metionina, podobno niewskazana dla kobiet w ciąży. 

Lekarz już udzielił Pani wyczerpującej odpowiedzi. Najczęściej jest to kwestia genetyki ale tej "niedziedzicznej", także ten problem z reguły nie pojawia się w kolejnych ciążach. Zgodnie z aktualną wiedzą metionina nigdy nie była wskazywana jako możliwa przyczyna jak również nadmierny wysiłek fizyczny. Proszę więc nie doszukiwać się swojej winy bo jej Pani nie znajdzie zgodnie z aktualną wiedzą. Pozdrawiam.
Lekarz ginekolog wypowiedział soje zdanie i nie należy szukać innej przyczyny, czasu się nie cofnie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Warszawie Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Gliwicach Ciąża w Częstochowie Ciąża w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4