Czy to azoospermia?

Mąż robił badanie nasienia. Objętość to była 1,3 ml. W każdym parametrze wyszło 0. Żadnych plemników, żadnych komórek okrągłych i leukocytów. Czy to już się kwalifikuje jako azoospermia? Na pewno powtórzymy to badanie.

Szanowna Pani , na podstawie 1 wyniku badania nasienia nie stawia sie rozpoznania. Przy interpretacji wyniku ważnych jest wiele elementów odnośnie przygotowania pacjnetka przed badaniem., z tego powodu warto zgłosić się do androloga w celu właściwego przeprowadzenia badania i kontynuacji diagnostyki stwierdzonych nieprawidlowości.
W pierwszej kolejności badanie należy powtórzyć. Proszę szczególną uwagę zwrócić na przygotowanie do badania. Jeśli powtórzy się nieprawidłowy wynik proszę skonsultować się ze andrologiem.
Badanie jest nie pełne proszę koniecznie powtórzyć, skonsultować się z andrologiem
Zalecana konsultacja z andrologiem.
Konieczne ponowne badanie i konsultacja z andrologiem.
Zalecana konsultacja andrologiczne i powtórzenie badania.
Proszę powtórzyć badanie
Należy zgłosić się do androloga.
Badanie jest nie pełne proszę koniecznie powtórzyć badanie i skonsultować się z andrologiem oraz ginekologiem

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi