Czy stłuszczenie wątroby mogło powrócić?

W czerwcu próby alat i aspat były podwyższone potem aspat spadł i alat z 55,8 wrócił do normalności, schudłem około 15kg. Lekarz od razu odkrył stluszczenie (ważyłem 105kg), we wrześniu jak wyżej napisałem wszystko wróciło już do normy, wczoraj miałem usg robione i przy wniosku jest napisane:cechy stłuszczenia wątroby i trzustki, czy możliwe że po stłuszczeniu jeszcze po prostu coś pozostało i to wykazało na USG? Czy mogło wrócić stłuszczenie? Dzień przed badaniem usg zjadłem mały kawałek pizzy. Dodam, że po zjedzeniu kawałku pizzy nic nie jadłem od 22:00 do 14:00, czyli do badania usg, ani nie paliłem papierosów.

tak mogło wrócić stłuszczenie
tak oczywiście
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi