Czy po usunięciu macicy mogę przedłużyć L4? U jakiego lekarza?

Jestem po operacji ginekologicznej (usunięcie mięśniaka razem z macicą). Mam narazie chorobowy (1 miesiąc). Czy mogłabym ja przedlużyć chorobowy (nie czuje się dość dobre zebym przystąpić do pracy). Jeżeli jest taka możliwość, do którego lekarza muszę zapisać się (do ginekologa czy zwyklego lekarza rodzinnego)? 

Może się Pani zapisać do dowolnego lekarza, który jeśli stwierdzi niezdolność do pracy skieruje Panią na zwolnienie lekarskie.
Można uzyskać u dowolnego lekarza
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi