Czy okres może się spóźniać nawet dwa tygodnie przez stres?

Ostatni okres miałam na początku grudnia, przebiegł normalnie bez zastrzeżeń. Potem po około 10 dniach pojawiło się jednodniowe krwawienie, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Kolejny okres, który pojawić się miał na początku stycznia, do dziś się nie pojawił. Są to już około dwa tygodnie spóźnienia. Mój styl życia ostatnio nie zmienił się szczególnie, jedynie pod tym względem, że z powodu diety przyjmuje trochę mniej kcal dziennie oraz ostatnio mam trochę stresu spowodowanego egzaminami i sesją. Zastanawiam się co może być problemem spóźniającego się okresu przez tyle czasu i czy to poważny problem czy spowodowany jedynie stresem.
Tak
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do ginekologa.
Może tak być, w razie utrzymującego się problemu należy zgłosić się do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1019
Pytań zadanych
przez pacjentów
3162
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

58
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi