2023-04-29

Czy nosiciel chorobotwórczych wirusów/bakterii może mieć podwyższone crp?

Tydzień temu miałam jednorazowy skurczowy ból brzucha i biegunkę po ostatnim posiłku. Zrobiłam po tygodniu badanie krwi i wyszły mi nieznacznie podwyższone leukocyty, neutrofile, mchc i pct lekko, a crp w porządku. Czy to może być zatrucie, niestrawność, przejedzenie? Czy nosiciel chorobotwórczych bakterii czy wirusów może mieć podwyższone crp czy niekoniecznie?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Niestrawność w Katowicach Niestrawność w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Niestrawność w Warszawie Niestrawność w Częstochowie Niestrawność w Bielsku-Białej Internista w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4