Czy można zażądać narkozy podczas porodu?

Witam. Jestem po dwóch cesarskich cięciach, trzecie przede mną. Przy pierwszej wkuwali się 4 razy w kręgosłup przez co leżałam ponad miesiąc z ogromnymi bólami głowy i kręgosłupa, przy drugim cięciu również dostałam zastrzyk w kręgosłup, lecz mnie nie znieczulilo, brzuch został rozcięty na żywca i dopiero potem mnie uśpili, teraz lekarz nie zgadza się na narkozę pomimo komplikacji przy dwóch porodach, czy mimo to mogę żądać narkozy ? Od tamtej pory miewam bóle kregoslupa. Chce uniknąć stresu, że znieczulenie znów nie zadziała.

Wybór metody znieczulenia warunkowany jest przede wszystkim bezpieczeństwem Pani i dziecka. Znieczulenie ogólne może wiązać się z większym ryzykiem i wymagać może określonych wskazań do jego zastosowania. Proszę omówić swoje wątpliwości z lekarzem prowadzącym ciążę oraz z anestezjologiem konsultującym Panią przed znieczuleniem.
Zapraszam na konsultacje online - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Warszawie Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Gliwicach Ciąża w Gdańsku Ciąża w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5028
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
13861
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+120
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z